"Индиго-клуб Ирис" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Общественная организация Индиго-клуб Ирис
Еще названия:ЧМДГО Індіго-клуб Іріс
Категории:
 • Школы раннего развития Черкасс
 • Консультация психолога Черкасс
 • Для детей Черкасс
 • Время работы:9:00 - 21:00
  Ориентир:Напроти ресторану "Государь", в будівлі "Клубу юних моряків"

  Общественная организация Индиго-клуб Ирис

  Укладачі  методу ІРІС – психотерапевти за напрямком Позитивна психотерапія. Цей напрямок виділяється простими, зрозумілими  і дієвими схемами, які можна використовувати в роботі з людьми не тільки на  рівні терапії ( роботи з переконаннями і неусвідомленою поведінкою людини), а й на рівні корекції(позбавлення від шкідливих стереотипів поведінки та напрацювання нових, більш корисних і дієвих) , консультування ( погляд спеціаліста на можливі варіанти вирішення проблеми). Крім того, погляд ПП зручно використовувати для діагностики стану людини і визначення напрямків, в яких  саме їй, в першу чергу, варто удосконалюватись.

  Сектор нашої діяльності  - робота з дітьми та сім′єю в цілому. До нас звертаються люди, що зацікавлені:
  -    в розвитку соціального інтелекту своїх дітей, набуття  ними навичок впевненого, доброзичливого і уважного спілкування з оточуючими;
  -    в розкритті та розвитку загальних, індивідуальних та унікальних здібностей  дитини;
  -    в умінні зрозуміти, прийняти своє тіло і навчитись турбуватись про нього;
  -    в сприянні формуванню цінностей і смаків дітей згідно передових тенденцій гуманізму;
  -    в отриманні спеціальної інформації з вищезгаданих питань.

  Ми віддаємо перевагу груповій формі роботи. Багато речей сприймаються і усвідомлюються краще, коли є різні точки зору, людина (за умови підтримки групи) зважується на такі вчинки (зрозуміло, розвиваючі), на які  за інших обставин вона не  пішла б. Доброзичливі стосунки у групі та  зворотній зв′язок  сприяють вирівнюванню самооцінки. У групі є можливість штучно створювати і опрацювати  ситуації, в яких людина зазвичай зазнає труднощів. Крім того, і це головне, в групі трапляються реальні події, які, при умілому аналізі, допомагають зрозуміти з-за чого у людини складнощі і спробувати їх подолати. Те саме стосується і «фішок», але з точністю до навпаки.

  Позбавитись неприємних  проявів і закріпити позитивні зміни учасникам тренінгів можуть і повинні допомогти батьки, або люди, які їх замінюють.
  З певного часу ми намагаємось працювати лише з сім′ями, які готові докладати не тільки матеріальних зусиль до вирішення нагальних питань.
  Для цього кожного місяця ми проводимо тиждень батьківських групових занять, на яких ми з батьками обмінюємось інформацією, домовляємось про індивідуальні зустрічі.

  Програму розроблено для дітей віком від 3 до 16 років, за віковими групами. Теми  тренінгів однакові для усіх груп, а подача матеріалу відрізняється за кількістю і рівнем складності досить сильно.

  "Общественная организация Индиго-клуб Ирис" находится по адресу: г. Черкассы, бульв.Шевченко, 298. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Индиго-клуб Ирис", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Черкассы, бульв.Шевченко, 298"! Если Вам нравится "Индиго-клуб Ирис" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Общественная организация Индиго-клуб Ирис 0 км.
  Университет НАУ ХАИ 1,091 км.
  Курси 1С, бухгалтерські курси, компьютерні курси Учебно-сертифицированный Центр 1,151 км.
  Центр иностранных языков YES! 0,319 км.
  Центр иностранных языков YES! 0,319 км.
  Лінгвістичний центр SVITMOV.ck 0,332 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты