Івана Купала в Черкасах 2014 у Долині троянд

 
Добавлено: 2014-07-10 12:49:55 Новости Культура
Етно-фестиваль «Ніч на Івана Купала. Повернути Землю до Миру»
 

12 липня 2014 року у мальовничому куточку міста Черкаси - Долині троянд, за ініціативи Голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталії Нетовкіної відбудеться етно-фестиваль «Ніч на Івана Купала. Повернути Землю до Миру». До співорганізації фестивалю долучилися Черкаська міська рада, Благодійний Фонд «Віра. Надія. Любов.», громадські та молодіжні організації Черкащини.

Ключовою ідеєю фестивалю є підняття духовності громади через збереження та відтворення старовинних  народних традицій, які  передаються із покоління в покоління. Повернути Землю до Миру - дати можливість кожному вкласти свою частку до  повернення миру в Україні!  

З сивої давнини до наших часів люди вірили, що саме в ніч на Івана Купала відбувається очищення. Задля шанування давніх народних традицій та єдності заради миру у рамках фестивалю відбудеться встановлення Національного рекорду України з наймасовішого народного «кривого танцю». Орієнтовна кількість учасників – 5 тис. людей.

Відчути силу української культури можна буде під час виступів зірок: Народної артистки України Ніни Матвієнко, етно-діви автентичного співу ILLARIA, легендарного фольк-гурту «Кобза», популярного рок-гурту «KOZAK SYSTEM», народного ансамблю «Господиня», а також черкаських творчих колективів. Відбудеться етно-показ національного вбрання від Дому моди «RITO», Бутік-ательє «ОТАМАН» та дизайнерки Олесі Теліженко. Ведучі заходу Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька та актор Черкаського академічного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченко Олег Телятник.

У рамках фестивалю матиме продовження акція «Побажай країні щастя», яка раніше стартувала у Софії Київській по ініціативі Мистецької агенції «Територія А». Усі гості фестивалю залишатимуть стрічки зі своїми побажаннями Україні на спільно створеному «Дереві бажань», які під вітром будуть розголошувати світові найкращі думки про нашу країну.

Кожен бажаючий зможе спробувати себе у майстер-класах зі старовинних ремесел та давніх мистецтв від народних майстрів: гончарства, ковальської справи, виготовлення ляльки-мотанки, розпису хною тощо. Проходитимуть конкурси у номінаціях: найгарніше українське вбрання, найдовша дівочка коса, найкращий дівочий вінок. Передбачено давні купальські обряди, пускання вінків на воду, а також стилізоване вогняно-піротехнічне шоу.

У програмі заходу запланована спільна християнська молитва за мир в Україні, а також збір добровільних пожертв задля потреб евакуйованих діток з Донбасу, потреб української армії та прикордонників. У єдності сила українського народу! 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты